Bone de Hollywood: Spioni printre urmaşii vedetelor
În intimitatea propriului cămin, VIP-urile se comportă adesea cu propriile odrasle ca şi cu membrii staff-urilor lor. Pe câteva dintre ele le-au dat de gol chiar dădacele prichindeilor faimoşi.
Până acum, paparazzi le pândeau din maşini cu geamuri fumurii, le surprindeau în desuuri prin desişul gardurilor vii, le răscoleau prin gunoi ori mituiau asistentele de la salonul de înfrumuseţare pentru a afla de câte ori divele de primă mână s-au dedat plăcerilor plastice. Dar cum în vremuri de criză foamea de subiecte senzaţionale e istovitoare, iar informaţiile picante se epuizează ca apa în deşert, vânătorii de celebrităţi au trecut la artileria grea: anturajul mămicilor pentru care curg râuri întregi de cerneală în presă. În familiile faimoase, bonele sunt ca şerveţele: utile, dar cu termen de valabilitate foarte scurt. Utile şi pentru doamnele din film, dar şi pentru publicaţiile care de-abia au aşteptat să le publice dezvăluirile.
32240 vizualizăriAndreea Glodea
29 Iulie, 2010 - 23:00
Vezi toate filmele
noul videoclip Holograf
un featuring inedit cu Angela Gheorghiu
Brian May (Queen)
într-un featuring inedit
Sexy Ambrosio
Alessandra Ambrosio, într-un film realizat...
Revelion în jurul lumii
cum a sărbătorit planeta venirea lui 2012
Justin Bieber
Un sărut sub vâsc
Vezi toate articolele
Vladimir & Gloria Găitan
2 Februarie, 2012 - 00:03
Un actor care a tânjit atât de mult după rolul de părinte încât a ajuns să-l joace magistral. Şi o tânără de 26 de ani, ce poartă un nume care citeste mai departe
675.072 vizualizari
Foto: Exclusiv! Cum arătau divele de altădată în costume de baie
Vă invit să daţi timpul înapoi şi să faceţi o incursiune prin tendinţele estivale de...
429.082 vizualizari
Cum se face că odraslele vedetelor de la Hollywood sunt desăvârşite? Poate pentru că...
378.136 vizualizari
Beverly Hills, 90210 după 20 de ani
În anii ’90, trupa de şoc din serial a declanşat isterie printre adolescenţi. La două...
118 comentarii
Ridicolul de la "Trăsniţii"!!!
Se întâmplă în viaţa fiecăruia să nimerească la un moment dat, la 10 seara, pe Prima TV....
88 comentarii
Urmează etapa în care mulţi tâmpiţi vor înţelege că e mişto să asculţi Amy Winehouse....
76 comentarii
Piţipoancele şi-au găsit Naşul
De la un timp nu mă mai uit la Radu Moraru ca la un moderator. Mă uit la el ca la un caz....



